Inne podziękowania, wnioski i opinie

Inne podziękowania, wnioski i opinie, jakie uczestnicy zajęć akademickich , szkoleń i coachingów powiedzieli o Elżbiecie Marii Komorowskiej:


Można dyskutować, czy pokora do życia, pozwala na przekazywanie słów i podziękowań jakie wspierają nas samych, jednak z perspektywy wieloletniego doświadczenia, możemy to czynić aby nabrać przekonania, że mimo naszej, narodowej wstrzemięźliwości do pochwał, potrafimy okazać wdzięczność w sytuacjach kiedy zaczynamy "wierzyć sami w siebie" i nasze skrzydła unoszą nas za marzeniami, w obranym kierunku.


SZKOLENIA PROWADZONE PRZEZ PANIĄ, OPRÓCZ TYCH OCZYWISTYCH, MAJĄ DODATKOWY, BEZCENNY WALOR. TRZEBA TYLKO CZASEM ISKIERKI, KTÓRA POZWOLI O TYM SOBIE PRZYPOMNIEĆ. TAKĄ WŁAŚNIE ISKIERKĄ SĄ ZAJECIA Z PANIĄ. NIE DOŚĆ, ŻE PRZYWRACA PAMIĘĆ, TO ŁADUJE OPTYMIZMEM. WSZYSTKO WRACA NA WŁAŚCIWĄ ŚCIEŻKĘ, I JUŻ WIADOMO, ZE SKORO CHCĘ I LUBIE, TO DAM RADĘ. NIE MARNUJĘ CZASU NA NARZEKANIE I "NIEDASIĘ", TYLKO MYŚLĘ: JAK?


Elu, Mentorko moja wspaniała,
z tego miejsca pragnę Ci serdecznie podziękować, a jednocześnie życzę Ci, aby nigdy nie zabrakło Ci zapału do kształtowania ludzkich sumień, wspierania ludzkich osobowości i podnoszenia ludzkich aspiracji...


ELA - WZÓR DO NAŚLADOWANIA, OGROMNA WIEDZA, ŻYCZLIWA, NIOSĄCA POMOC.PIĘKNA WEWNĘTRZNIE I ZEWNĘTRZNIE, MĄDRA, NAJWSPANIALSZY NAUCZYCIEL JAKIEGO KIEDYKOLWIEK SPOTKAŁAM


W dzisiejszym świecie na co dzień jesteśmy Matkami, Pracownikami, Klientami, Kochankami, Trenerami, Pracodawcami, Kierowcami, Sportowcami, Kucharkami, Babciami, Słuchaczami....zobacz tyle ról...a Ty mimo to nie zapominasz być po prostu CZŁOWIEKIEM... i każdego dnia rozpalasz promyk nadziei lub podsycasz już rozpalony ogień by nie zgasł...


"BARDZO SIĘ CIESZĘ, ŻE TAKIE OSOBY JAK PANI PRACUJĄ NA UCZELNIACH I, ŻE MOGŁAM PANIĄ POZNAĆ. SOBIE I INNYM MOGĘ TYLKO ZYCZYĆ, ABY TAKICH JAK PANI I PANI PODOBNYCH WYKŁADOWCÓW, NAUCZYCIELI BYŁO JAK NAJWIECEJ W UCZELNIACH JAK I W INNYCH PLACÓWKACH EDUKACYJNYCH, KTÓRZY POTRAFIĄ DOBRZE WYTŁUMACZYĆ, NAUCZYĆ ZAINTERESOWAĆ PRZEDMIOTEM. WSZCZEPIĆ SŁUCHACZOM CIEKAWOŚC WIEDZY I ŚWIATA. O TO W EDUKACJI POWINNO CHODZIĆ, A NIE KAZAĆ SIĘ WYUCZYĆ KSIAŻKI NIEMALŻE NA PAMIĘĆ".


"Elu, to niesamowite. Jak zaczynasz, każdy jest w szoku, dajesz taką "karuzelę życia", a potem to TAK PIĘKNIE ZOSTAJE USTRUKTYRYZOWANE. JESTEM POD WIELKIM WRAŻENIEM. DZIĘKUJĘ.


Bardzo serdecznie dziękuję Pani w imieniu własnym i mojej znakomitej kadry za to spotkanie z nami, które wniosło każdemu z nas zadatek na konstruktywna zmianę - szeroko rozumianą i za bezcenny Raport. Jest Pani osobą jedyną i niepowtarzalną, z uśmiechniętymi buźkami i utęsknieniem oczekujemy na planowane z Panią następne spotkanie i dostosujemy się do wskazanego przez Panią terminu.


"DLA ELI: WSPANIAŁEJ, PIĘKNEJ KOBIETY. DZIĘKUJĘ CI ELU ZA TWOJĄ ENERGETYCZNĄ MOC I WSPARCIE W TRUDNYCH CHWILACH MOJEGO ŻYCIA. Z CAŁEGO SERCA DZIĘKUJĘ. JESTES DLA MNIE WIELKA, MÓJ PRZEWODNIKU I ANIELE".


ELA WZÓR KOBIETY REALIZUJĄCEJ Z ENTUZJAZMEM SWOJE POWOŁANIE. SKARBNICA WIEDZY I MĄDROŚCI.REALIZUJĄCA SIĘ, AKTYWNA, ELEGANCKA.


ELA - ŻYCZLIWOŚĆ, CIEPŁO, WIARA W CZŁ ELA TO OSOBA BARDZO ENERGETYCZNA I POZYTYWNA. ZAANGAŻOWANIA W PRACĘ JAKĄ WYKONUJE. BARDZO DOŚWIADCZONA, TAJEMNICZA JEŚLI CHODZI O SFERĘ OSOBISTĄ.CUDOWNA!


Elu, JESTEŚ MISTRZYNIĄ WYSUBLIMOWANEGO SŁOWA I MYŚLI!


ELA POCHYLA SIĘ NAD KAŻDĄ OSOBĄ, POTRAFI SZYBKO ZANALIZOWAĆ OSOBĘ, A POTEM ZAINSPIROWAĆ DO ZMIANY.


Witaj Elu, skutecznie wpoiłaś mi zmianę myślenia i mówienia, śpieszę zawiadomić, że pozytywne mówienie do pacjentów i w domu już przynosi efekty, a gdy czasem się pomylę, natychmiast na tym się łapię, co na pewno przyniesie następną poprawę, więc bardzo, bardzo Ci dziękuję.


" ELU - TY PRZYLEGASZ DO DUSZY LUDZI"


Odnoszę wrażenie, że Ela potrafi pobudzić kamień do życia swoim zapałem i zaangażowaniem.


​ELU - JESTEŚ JAK RÓŻA. MASZ TYLE SERCA, TALENTU O JAKI DZISIAJ TRUDNO. ROZWIJAJ DALEJ SWOJE SKRZYDŁA. JESTEŚ LUDZIOM POTRZEBNA.


Z PRZYJEMNOŚCIĄ NA CIEBIE PATRZĘ NA ZAJĘCIACH I PODZIWIAM JAK SIĘ ZAWSZE UŚMIECHASZ I Z WYTRWAŁOŚCIĄ ĆWICZYSZ. MIESIAC WCZEŚNIEJ - DOSZEDŁ, PODAŁ RĘKĘ I POGRATULOWAŁ UŚMIECHU JAKI MI CAŁY CZAS TOWARZYSZY I JAKI JEST RZADKOŚCIĄ.


Ela, dziękuję za dobre słowo i energię, znam się na ludziach i wiem Kim jesteś. Potrafię widzieć ludzi takimi jakimi są. Ludzi o takiej energii ziemskiej i duchowej, jak Twoja Energia, jak Ty, jest niezmiernie mało, bardzo mało, a do tego potrzeba ją jeszcze wyszlifować. Masz dar wewnętrznego widzenia, co w cywilizacji technicznej i systemie życia "mieć" to wyjątkowa umiejętność, jak również sprawne poruszanie się w życiu, na platformie tej cywilizacji. To bardzo ważny element poznania, gratuluję takich szkoleń. O Tobie potrzeba napisać książkę.


Witaj Elu, jak zawsze jesteś ponad i nie prawię Ci tutaj komplementów, tak po prostu jest. Masz Elżbieto WIELKĄ KLASĘ i to widzi każdy. Chylę czoła przed Tobą, powtórzę się MASZ WIELKĄ KLASĘ, Elu, masz Słoneczną Naturę, Moc i Twardość Diamentu, Szlachetność jak Szlif Brylantowy, jesteś Ela Doskonałą Kobietą, pełną Harmonii, i wspaniałym Człowiekiem.


ELA - PROGRAM UE ERASMUS + 2015
"RAJSKI PTAK" - WULKAN ENERGII, KOBIECOŚCI, WIEDZY, MĄDROŚCI".


ELU, DZIĘKUJĘ CI ZA TWOJĄ DOBRĄ, MĄDRĄ ENERGIĘ. To dzięki niej, jestem dziś tu gdzie jestem i cieszę się, że doświadczam tych wszystkich pięknych i trudniejszych momentów, przygotowujących mnie do tego o co proszę..


Witaj Gazelo,
Od wczoraj myślę o tym, jak dużo zyskałam po Twoich zajęciach. Chcę żeby Twoja osoba i przekazana wiedza towarzyszyły mojej działalności zawsze. Czy pozwolisz, w związku z tym, abym na swojej stronie internetowej, zamieściła parafrazę Twojego powiedzenia: "Świat zmienia się codziennie, nie co kilka lat" w postaci "Prawo zmienia się codziennie, nie co kilka lat"


Droga Elu
Skrzętnie zbieramy informacje i opinie na temat szkolenia. Wyjątkową , niepowtarzalna , nieskazitelna itp długo by wymieniać osoba jesteś właśnie TY - dla nas po prostu ideał. A my zrobimy wszystko aby dążyć nieustannie do ideału i sięgać księżyca mając zakorzeniony oddech. Twoje "rady na drogę życia"; zajęły zaszczytne miejsce zarówno w naszych domach jak i miejscach pracy. Jeszcze raz dziękujemy za szkolenie i świetne towarzystwo. Liczymy na dalszy kontakt i dobre rady. Twoi Samurajowie Dorota i Mariusz


Szanowna Pani Elu,
bardzo się cieszę, że mogłam uczestniczyć w Pani fantastycznych zajęciach. Naprawdę, dały one dużo wiary w siebie oraz motywacji, nie tylko w sferze zawodowej. Dały dużo do myślenia, a co za tym idzie - bodziec do rozwoju swojego "ja" i chęć pracy nad sobą w życiu prywatnym. Chciałam od siebie serdecznie podziękować za przekazaną pozytywną energię, która z pewnością przeniesie się na dalesze działanie. "Tyle radości otrzymuję, ile daję". Mam nadzieję,że mimo dzisiejszego nieprzyjemnego incydentu radość i szacunek będzie dominował w Pani życiu.


Uwaga: Dziękuję za zapoznanie się z maleńką częścią opinii w posiadaniu których jestem i życzę aby pozytywna energia z niniejszych treści wynikająca, sprzyjała zainspirowaniu innych do podziękowań na jakie z pewnością zasługujecie. Elżbieta Maria Komorowska